Kontakty

NEVÁHEJTE SE NA NÁS V PŘÍPADĚ POTŘEBY OBRÁTIT:

KOLEGOVÉ, EXTERNISTÉ, PŘÁTELÉ I PODPOROVATELÉ, BEZ JEJICHŽ POMOCI BYCHOM SE NEOBEŠLI:

Petr Ludwig, Robert Vlach, David Dvořák, Pavel Dvořák, Vilém Kmuníček, Radek Petřík, Pavel Junk, Roman Kříž, Eva Nevrlá, Líba Mohelská, Alena Slezáčková,  Alice Kavková, Jan Šimral, Martin Kavka, Michal Škrabal, Martina Šviráková, Aleš Drobek, Filip Drlík, Michal Kurfürst, Alex Gutrai, Ondřej Ilinčev, Jan Kvasnička, Honza UX Kvasnička, Filip Dřímalka, Petr Klíma, Jan P. Martínek, Aneta Martinek, Nina Vachková, Petr Mára, Petr Odehnal, Petr Hora, Tomáš Liška, Jaromír Vicari, Michal Kašpárek, Richard Bukovanský, Michaela Němcová, Pavel Lasák, Viktor Horák, David Svoboda, Jiří Hlavenka, Jiří Hiemer, Renata Svobodová, Michaela Rosí, Silvie Šeborová, Nikol Eliášová, Vlasta Baránková, Marta Gutraiová, Martin Baránek, Michaela Losekoot, Eliška Vyhnánková, Karel Hanuš, Pavel Michlík, Tomáš Šťovíček, Ondřej Duffek, Radek Hrachovec, Lukáš Pítra, Michal Zetel, Pavel Pospíšil, Naďa Poláková, Milan Behro, Světlana Míková, Olga Biernátová, Jiří Vlček, Ivan Brezina, Petr Koubský, Petr Reichl, Květa Filipi, Martina Filipi, Martin Fridrich, Jiří Budinský a stovky dalších podporovatelů či spolupracovníků.

V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ BLAHOŘEČÍME:

…čtenářům, že čtou, i když nemusejí, a píšou, když se jim něco (ne)líbí; děkujeme jim za trpělivost při edičních zpožděních; děkujeme, že o našich knihách blogují, tweetují, že nás lajkují, followují, děkujeme, že elektronické knihy přednostně kupují a že se o nich šíří; děkujeme tiskárně PBTisk za statečnost při naplňování našich extrémních požadavků a obchodním partnerům (zejména Zoneru), kteří platí své závazky včas, za to, že udržují Melvila v hladkém chodu a s ním i český knižní trh.

REDAKCI …

…máme od února 2015 v srdci Brna na ulici Minoritská, kde provozujeme také náš coworking Melvil.Space. Pracujeme však nadále z velké části na dálku: obvykle z domovů, ve vlastních pracovnách, po kavárnách různých měst a z coworkingových center.

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ

Máte-li zájem prodávat naše knihy ve vašem obchodě nebo byste rádi nakoupili větší množství knih pro svoji potřebu, na této stránce najdete potřebné informace.

STÍŽNOSTI, VÝHRADY, REKLAMACE

Nejsme zdaleka dokonalí, přesto se pokoušíme o nemožné. Když najdete nějakou chybu (v knize, eknize, na webu, ve sdělení na sociální síti, kdekoli), napište prosíme nejdříve nám – pak teprve svou stížnost publikujte na internetu. Vážíme si toho. Budeme se vám věnovat. Chybu napravíme.

Překlepy a chybičky v knihách, e-knihách a audioknihách hlaste přes náš skvělý formulář www.melvil.cz/erratum (na konci je malá odměna). Ostatní pište na nelibisemi@melvil.cz.

Adresy

Fakturační údaje
Jan Melvil Publishing, s.r.o.
Roubalova 383/13
602 00 Brno

IČO: 276 88 496
DIČ: CZ-276 88 496
Jsme plátci DPH. Společnost je zapsána u Krajského soudu v Brně, spis C 52210

Reklamace doručte
Jan Melvil Publishing, s.r.o.
Rybkova 23, areál VUT, obj. č.13
602 00 Brno